osiągnięcia uks-u w 1999 roku

<<cofnij

4 kwietnia sztafeta chłopców uczestniczyła w Ogólnopolskich Mistrzostwach Polski UKS na Ergometrze Wioślarskim w Warszawie. Drużynowo zajęli VII miejsce. W dniach 22-25 lipca osada chłopców wzięła udział w Mistrzostwach Polski Młodzików rozgrywanych w Kruszwicy. Czwórka podwójna ze sternikiem startowała w barwach WTW Włocławek zajmując VII miejsce. W dniach 2-3 października odbyły się w Płocku XVI Regaty Wioślarskie o Memoriał Juliusza Kawieckiego - Puchar Polski. Zawodami towarzyszącymi były slalom i sztafeta na mini jedynkach UKS-ów. W slalomie równoległym D. Urbański zdobył I miejsce, P. Rewers II miejsce, M. Szafrański III miejsce. W sztafecie 4x100m zawodnicy zajęli I miejsce. Wszyscy otrzymali medale oraz puchary a drużynowo za I miejsce - puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. W III Ogólnopolskich Mistrzostwach UKS we Włocławku sztafety dziewcząt i chłopców na dystansie 500m zdobyły trzecie miejsca, otrzymały medale i puchary.